طراحی سایت
X

ایمنی حمل و نقل اتوبار مخابرات
Edrisb13
/ دسته ها: اخبار

ایمنی حمل و نقل اتوبار مخابرات

ایمنی حمل و نقل اتوبار مخابرات

از آن جایی که ما در کشوری در حال توسعه زندگی می کنیم، بهتر است که برخی نکات ایمنی حمل و نقل را برای انجام سفر های جاده ای در نظر داشته باشیم تا در خلال سفر با مشکل روبرو نشویم؛ مشکلاتی که گاهاً نه تنها لذت سفر را از بین می برند بلکه زیان و خسارات مالی و یا حتی جانی، نیز به بار خواهند آورد.

 

با توجه به اینکه هنوز بسیاری از جاده های ما از استانداردهای بین المللی برخوردار نیستند. به همین منظور باید برای داشتن سفری ایمن و با حداقل خطرات احتمالی، نکات زیر را در نظر داشته باشیم و حتماً انجام دادن این موارد را جدی گرفته و از آن ها استفاده کنیم.

حمل و نقل

1-به هیچ عنوان در ساعات پس از تاریکی هوا در جاده هایی که دارای استراحتگاه نمی باشند و فاقد چراغ و ... هستند؛ رانندگی نکنیم، چرا که ممکن است خطرات جانی و خسارات مالی غیرقابل جبرانی برایمان به وجود آید.

2- در جاده های شهری که دارای استراحتگاه می باشد و از روشنایی نسبتاً مناسبی برخوردارند؛ سعی داشته باشیم ساعات طولانی در شب رانندگی نکنیم و اگر مجبور به رانندگی طولانی مدت شدیم؛ هر یک ساعت در یکی از استراحت گاه ها توقف کرده و پس از کمی استراحت به مسیر ادامه دهیم و اگر احساس خواب آلودگی به ما دست داد در محلی مناسب توقف کرده و کمی بخوابیم.

ایمنی سفر

3- در طول روز در هوای روشن و مناسب نیز حتماً باید مقوله استراحت را در نظر داشته باشیم؛ چرا که هر چه راننده خسته تر باشد، امکان ایجاد حادثه بیشتر می شود. به همین منظور توصیه می گردد که پس از دو ساعت رانندگی مداوم، راننده 15 دقیقه استراحت کند سپس به ادامه مسیر بپردازد. بدین شکل ایمنی سفر را تضمین خواهیم کرد.

اتوبار مخابرات

رانندگان ما در اتوبار مخابرات ایمنی حمل و نقل را سرلوحه ی کار خود قرار داده اند و این امکان را برای شما فراهم آورده اند که بتوانید اجناس خود را با خیالی آسوده در راستای سالم رسیدن به مقصد به ما بسپارید و در سریع ترین زمان ممکن به مکان مورد نظرتان انتقال دهید. جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب مجموعه تماس به عمل آورید.   

Print
579 رتبه بندی این مطلب:
4.0

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x